نام کامل:احسان سید اخوان,نام مستعار:گروه فنی مهندسی پایاتک.آدرس سایت:www.payatechgroup.com.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

دکوراسیون فروشگاه لوازم خانگی

طراحی دکوراسیون مغازه لوازم خانگی چگونه باید باشد؟

امروزه دکوراسیون داخلی فروشگاه ها ارتباط مستقیمی  با افزایش فروش آنها دارد.از طرفی دیگر طراحی مناسب فضای داخلی و دکوراسیون مغازه منجر به افزایش بهره وری نیروی انسانی و ایجاد حس آرامش آنها خواهد شد. دکوراسیون داخلی یک مغازه به عوامل متعددی همانند نوع فروشگاه،فضای فروشگاه،محل قرارگیری و..  بستگی دارد.فروشگاه های لوازم خانگی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و با یک طراحی دکوراسیون خوب می توانند مشتری را به سمت فروشگاه خود جذب نمایند. رنگ مناسب در طراحی دکوراسیون داخلی،ویترین مغازه و همچنبن نورپردازی فروشگاه از جمله عواملی است که مشتری را به خرید کردن ترغیب می کند. اما توجه به شدت رقابتی که در بین فروشگاه های لوازم خانگی وجود دارد اگر آنها دقت لازم را در نوع طراحی و چیدمان و رنگ های استفاده شده و نورپردازی به کار رفته در طراحی دکوراسیون خود داشته باشند می توانند به موفقیت در کسب و کار خود امیدوار باشند.بنابراین اگر شما در فروشگاه لوازم خانگی خود از بهترین و لوکس ترین کالاها نیز  برخوردار باشید اما از طراحی دکور مناسب استفاده نکنید انتظار شکست در فعالیت تجاری خود را داشته باشید.

رنگ ها در طراحی دکوراسیون مغازه لوازم خانگی چگونه باشد؟

از اولین نکاتی که در طراحی دکوراسیون مغازه باید به آن توجه شود طراحی فضا با رنگ های ترغیب کننده است. نکته ی که حائز اهمیت انتخاب رنگ مناسب برای ورودی فروشگاه است.ورودی هایی که از رنگ و نور مناسبی برخوردارند بیشتر مشتری را جذب خواهند کرد. رنگ ها مهمترین نقش در طراحی  ایفا می کنند رنگ ها دارای نیروی خاصی هستند و واکنش های مختلفی را در افراد برمی انگیزد.بنابراین بایستی رنگی که در طراحی دکوراسیون فروشگاه به کار رود که به چشم مشتری بیاید و او را واردار کند بادقت بیشتری نگاه کند زیرا چشم ها به طرف رنگ کشیده می شود.بنابراین درک عمیق تر معنی رنگ ها به ما در انتخاب ترکیب رنگ مناسب چه در طراحی دکوراسیون داخلی و چه در ویترین مغازه کمک خواهد کرد.

طراحی ویترین مغازه لوازم خانگی

ویترین مغازه مهمترین پل ارتباطی میان مشتریان و افرادی است که هر روزه از جلوی مغازه عبور می کنند که بایستی با توجه به موضوع فعالیت تجاری دکور چیده شود و حتی افرادی را هم که قصد خرید ندارند به داخل فروشگاه ترغیب نماید.ویترین مغازه اولین برخورد مشتری با مغازه است یک طراحی دکور مناسب می تواند مشتری را به سمت مغازه ترغیب و در مقابل یک طرح غیر استاندارد می تواند عامل دفع خریدار باشد.نورپردازی و ترکیب رنگ ها در ویترین بی تاثیر نیستنداستفاده از رنگ بندی مناسب و دکوراسیونی حرفه ای و نور پردازی مناسب افراد بیشتری را به سمت ویترین مغازه شما جلب می کند. این نکته حائز اهمیت است که هر چقدر هم که کالای شما بهترین  باشد اما اگر رنگ بندی محیط و نور دهی آن مناسب نباشد امکان اینکه نتواند جلوه و نمای ورد انتظار شما را به مشتری ارائه کند وجود خواهد داشت.بهتر است فاصله مناسب در ویترین ها رعایت شده و در طراحی ویترین مغازه لوازم خانگی فضا را به گونه ای چیدمان شود که کالاهای هم گروه در یک بخش قرار گیرند.

 

تماس با ما

شمارشگر بازدیدها

امروز85
دیروز129
هفته563
ماه1382
کل بازدیدها425773
جهت عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر اقدام نمایید
نام و نام خانوادگی
ورودی نامعتبر
ایمیل (*)
ورودی نامعتبر
تلفن همراه
ورودی نامعتبر
استان
ورودی نامعتبر
شهر
ورودی نامعتبر

اطلاعات تماس

  دفتر طراحی: تهران یوسف آباد خیابان ابن سینا نبش کوچه شرافت ساختمان آفتاب ط ۵ واحد ۵۰۳

  85 94 55 88  _ 021

دفتر کارخانه: کرج سه راه رجایی شهر ساختمان ارکید واحد۱۰

     56 49 48 34 - 026

     2 184 164 - 0912

    info[at]payatechgroup.com