نام کامل:احسان سید اخوان,نام مستعار:گروه فنی مهندسی پایاتک.آدرس سایت:www.payatechgroup.com.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

دکوراسیون داخلی آرایشگاه

طراحی دکوراسیون آرایشگاه

در طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه ها نکته بسیار مهم جلب و اعتماد مشتریان است.به گونه ای که با اولین نگاه به آن محیط اعتماد کنند..هماهنگی و ریتمی که بین وسایل و نحوه چیدمان آن هست می تواند در جلب مشتری موثر باشد..نصب تابلوهای مرتبط با کار آرایشگاه همانند تصویر مدل های مختلف می تواند در جذب مشتری موثر باشد.به طور کلی فضاهای آرایشگاه به بخش های مختلفی تقسیم می شوند.این بخش ها شامل مدیریت؛اتاق ها؛وسالن اصلی و ... می باشد.سالن اصلی که به عنوان  نشیمن استفاده خواهد شد باید دارای مبلمان و متریال ها و یا رنگ های متفاوت از بخش های دیگر دکوراسیون داخلی آرایشگاه باشد.

متریال در طراحی داخلی

در طراحی داخلی آرایشگاه می توان برحسب کلاسیک و مدرن بودن فضای آن از متریال های مختلفی استفاده کرد.به عنوان مثال می توان از متریال چوب به عنوان دیوار پوش ها با کف پوش ها به رنگ قهوه ای تیره و یا طوسی و تمامی مبلمان ها ، دکورها ،قفسه ها ، ویترین ها و  ... به رنگ مشکی و سفید طراحی شوند.استفاده از رنگ های طلایی و نقره ای نیز کلاسیک جلوه دادن فضا را دو چندان خواهد کرد.در طراحی دکور آرایشگاه زنانه می توان برای پویایی بیشتر و جذب مشتریان از رنگ های گرم مانند نارنجی؛قرمز و... استفاده کردبه طور کلی در طراحی دکور آرایشگاه می توان از پارتیشن های کوتاه با شیشه های سکوریت و همچنین از تیریدی پنل ها یی با رنگ مکمل در دیوارهای آن استفاده کرد.

دکوراسیون داخلی آرایشگاه

مبلمان در طراحی داخلی

مبلمان هر فضایی با توجه به کاربری و فعالیت انجام شده در آن نیز انجام خواهد شد.در طراحی دکوراسیون آرایشگاه نیز متناسب با رنگ و متریال بکار رفته در آن مبلمان انتخاب و طراحی خواهد شد هارمونی رنگ و همچنین رعایت ریتم در فضاهایی مثل فضاهای اداری و یا آرایشگاه که رفت و آمد در آن زیاد است بسیار حائز اهمیت خواهد بود.مضاف بر این طراحی و نصب دکور، ویترین و قفسه ها باید به گونه ای باشد که حداکثر استفاده از فضا را داشته باشیم برای دیدن نمونه طراحی های داخلی پایاتک با گالری تصاویر مراجعه نمایید.

 

تماس با ما

شمارشگر بازدیدها

امروز6755
دیروز164
هفته7083
ماه12108
کل بازدیدها339909
جهت عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر اقدام نمایید
نام و نام خانوادگی
ورودی نامعتبر
ایمیل (*)
ورودی نامعتبر
تلفن همراه
ورودی نامعتبر
استان
ورودی نامعتبر
شهر
ورودی نامعتبر

اطلاعات تماس

  دفتر طراحی: تهران یوسف آباد خیابان ابن سینا نبش کوچه شرافت ساختمان آفتاب ط ۵ واحد ۵۰۳

  85 94 55 88  _ 021

دفتر کارخانه: کرج سه راه رجایی شهر ساختمان ارکید واحد۱۰

     56 49 48 34 - 026

     2 184 164 - 0912

    info[at]payatechgroup.com