نام کامل:احسان سید اخوان,نام مستعار:گروه فنی مهندسی پایاتک.آدرس سایت:www.payatechgroup.com.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

دکوراسیون مغازه زنانه

دکوراسیون مغازه زنانه

طراحی داخلی در دنیای امروز یک هنر حساب می آید.که از اهمیت بسیار ویژه ایی برخور دار است. با یک دکوراسیون مغازه زنانه ایده آل می توانید هم از تمامی قسمتهای مغازه به نحو احسن استفاده کنید هم اینکه روحی تازه در مغازه ایجاد کنید که  باعث آرامش در بیننده  می شود و این نکته می تواند برای دفع یا جذب مشتری تاثیر گذار باشد .در مبحث بعدی به طراحی مدرن دکوربوتیک زنانه می پردازیم.دقت کنید در فضایی که در آن قرار است طراحی شود ، باید بهترین دکوراسیون پوشاک زنانه و دیزاین را پیاده سازی نماید، باید به سنجش صحیح انجام شود زیرا هر طرحی مناسب هر فضایی نمی باشد پس باید این نکته را در نظر گرفت که بر اساس نیازها و سلیقه مشتری بهترین و مدرن ترین طراحی روز دنیا را خلق نماییم که این تنها در یک  شرکت مجرب و حرفه ایی برعهده خواهد گرفت.به کار بردن متریال خوب و مرغوب در رنگ های شیک و مدرن یکی از امتیاز های دکوراسیون می باشد.

دکور مغازه زنانه

 

ویترین مغازهیکی از دلایل جذب اصلی مشتری است. هر چه دکور مورد نظر خوانا تر و شیک تر باشد تاثیر مثبت تری رو مشتری گذاشته شود.رنگ و نو نورپردازی نقش به سزایی در ویترین دارد ، زیرا یک کالا زمانی خود را لوکس در ویترین جلو می دهد که از رنگ و نورپردازی حرفه ایی استفاده شده باشد. اما اگر از رنگ بندی و نور مناسب در محیط استفاده نشود تاثیر مثبتی در جذب مشتری نداشته.در طراحی ویترین هنر مفهومی به مغازه کمک می کند  که اجناس با ارزش تر و مدرن تر جلوه داده شوند.در مبحث بعدی به دکورفروشگاه زنانه می پردازیم.دکوراسیون مغازه از اهمیت ویژه ای برخور دار است زیرا باید از سقف تا کف از متریال ها مناسب در رنگ های خاص و نورپردازی زیبا به طوری که اجناس بدرخشن و چیدمان مبلمان و دکور و ویترین های درون مغازه طوری باشد که مشتری در یک جا متوقف نشود و مسیر رفت آمدی برای دیدن اجناس داشته باشد.

دکوراسیون مغازه زنانه

دکوراسیون مغازه پوشاک زنانه

چیدمان غلط باعث می شود تا در مسیر به یک نقطه کور تداخل داشته و همین مشتری راکلافه می کند. طراحی فضای مغازه باید طوری باشد تا مشتری زمان مناسب برای تصمیم گیری و مشرف به تمامی اجناس باشد.همین طور می شود از این ایده برای دکور فروشگاه زنانه استفاده کرد.مخصوصا برای دکوراسیون مغازه کوچک زیرا چیدمان مناسب (عدم ترافیک) و نوع طراحی و رنگ مناسب ( بزرگ تر شدن فضا )بسیار حائز اهمیت است.گروه معماران پایاتک با بهترین طراحی داخلی  روز و مدرن ترین طرح ها را به شما عرضه می نماید.و همچنین در تمامی مراحل پروژه شما را در جریان کار قرار خواهیم گذاشت .ما با ستفاده از مدیریت نورپردازی و چیدمان دقیق و متریال مناسب  بهترین و مدرترین طرح روز را با سلیقه شما  ارائه دهیم.

برای دیدن نمونه پروژها به گالری تصاویر مراجعه فرمایید حتما نمونه کارهای طراحی دکوراسیون داخلی انواع مغازه ما را دیدن فرمایید زیرا مطمئن هستیم تمام تصاویر واقعیت های مذکور را به نمایش می گذارد.گروه معماران ما با ارائه دادن کار مجرب و حرفه ایی قادر به انجام بهترین طراحی منحصر به فرد برای شما هستیم طرح ها و ایده های ما در هیچ جایی قابل رویت نیست و تنها ما  برندی منحصر به فرد برای شما ایجادمی کنیم شرکت پایاتک به مشتری های خود این ضمانت را میدهد که تا پایان اتمام پروژه  را برای جلب رضایت مشتری از تلاش خود دریغ نکند.

دکوراسیون مغازه زنانه

تماس با ما

شمارشگر بازدیدها

امروز21
دیروز385
هفته986
ماه7781
کل بازدیدها237486
جهت عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر اقدام نمایید
نام و نام خانوادگی
ورودی نامعتبر
ایمیل (*)
ورودی نامعتبر
تلفن همراه
ورودی نامعتبر
استان
ورودی نامعتبر
شهر
ورودی نامعتبر

اطلاعات تماس

  دفتر طراحی: تهران یوسف آباد خیابان ابن سینا نبش کوچه شرافت ساختمان آفتاب ط ۵ واحد ۵۰۳

  85 94 55 88  _ 021

دفتر کارخانه: کرج سه راه رجایی شهر ساختمان ارکید واحد۱۰

     56 49 48 34 - 026

     2 184 164 - 0912

    info[at]payatechgroup.com