نام کامل:احسان سید اخوان,نام مستعار:گروه فنی مهندسی پایاتک.آدرس سایت:www.payatechgroup.com.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

طراحی دکور بوتیک زنانه - بوتیک مردانه

با توجه به اشغال کردن قسمت اعظم مراکز تجاری توسط بوتیک های لباس، طراحی دکور بوتیک زنانه - بوتیک مردانه قسمت قابل توجهی برای جلب نظر مشتری می باشد ، که البته بسته به نوع و خدمات و کالاهای قابل ارائه نوع طراحی و دکوراسیون بوتیک متفاوت خواهد بود.برای مثال برای بوتیک زنانه نیاز به کمد ، رگال نمایشی و رگال طولی و استفاده از رنگ های گرم در دکور از نکات قابل توجه برای ساخت یکدکور مغازه یا دکور بوتیک ایدآل می باشد.

طراحی دکور بوتیک زنانه-مردانه

طراحی دکور بوتیک یکی از نکات مهم دفع یا جذب مشتری است. زیرا مشتری در درجه اول با مشاهده کردن ویترین تمایل به داخل مغازه پیدا میکند.دکور بوتیک باید طوریمدیریت شود که اجناسی که در ویترین قرار می گیرد کاملا  قابل مشاهده و با جزئیات کامل باشد زیرا هر کالایی که با نمایش بیشتر جزئیات باشد برای مشتری فرصت بیشتری برای جلب توجه دارد.مدل دکور بوتیک زنانه می تواند به صورت کلاسیک و ساده یا به صورت مفهومی ویا...با توجه به سلیقه مشتری طراحی میشود.

طراحی ویترین مغازه

به کار بردن متریال مناسب در کنار رنگ مطلوب از اهمیت ویزه ایی برخوردار است.نکته قابل اهمیت ، نور پردازی در طراحی بوتیک مغازه است نورپردازی در سقف به صورت کناف(کاذب) یا به صورت مخفی یا .. می تواند استفاده شودو جاگذاری انواع نور در موقعیت مناسب از عوامل مهم تاثیر گذار است.زیرا در  مخصوصا بوتیک باید نور طوری نتظیم وطراحی شود که علاوه بر لوکس نشان دادن اجناس و تمام ریزه کاری آن قابل مشاهده باشد.

دکوراسیون بوتیک

گروه معماران پایاتک با بهترین طراحی داخلی روز و مدرن ترین طرح ها را به شما ارائه می دهد. در تمامی مراحل پروژه شما را در جریان کار قرار خواهیم گذاشت . گروه معماران پایاتک با ستفاده از مدیریت نورپردازی و چیدمان دقیق و متریال مناسب بهترین و مدرترین طرح روز را با سلیقه شما اعرضه می نماییم.برای دیدن نمونه پروزه های مذکور به گالری تصاویر مراجعه فرمایید و گروه معماران ما با ارائه دادن کار مجرب و حرفه ایی قادر به انجام بهترین طراحی منحصر به فرد برای شما هستیم طرح ها و ایده های ما در هیچ جایی قابل رویت نیست و تنها ما برندی منحصر به فرد برای شما ایجادمی کنیم شرکت پایاتکبه مشتری های خود این ضمانت را میدهد که تا پایان اتمام پروژه  را برای جلب رضایت مشتری از تلاش خود دریغ نکند.

تماس با ما

شمارشگر بازدیدها

امروز221
دیروز532
هفته8076
ماه13101
کل بازدیدها340902
جهت عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر اقدام نمایید
نام و نام خانوادگی
ورودی نامعتبر
ایمیل (*)
ورودی نامعتبر
تلفن همراه
ورودی نامعتبر
استان
ورودی نامعتبر
شهر
ورودی نامعتبر

اطلاعات تماس

  دفتر طراحی: تهران یوسف آباد خیابان ابن سینا نبش کوچه شرافت ساختمان آفتاب ط ۵ واحد ۵۰۳

  85 94 55 88  _ 021

دفتر کارخانه: کرج سه راه رجایی شهر ساختمان ارکید واحد۱۰

     56 49 48 34 - 026

     2 184 164 - 0912

    info[at]payatechgroup.com