نام کامل:احسان سید اخوان,نام مستعار:گروه فنی مهندسی پایاتک.آدرس سایت:www.payatechgroup.com.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

طراح دکور فروشگاهی

در عصر جدید با آمدن طرح های متنوع پیشرفته و جدید نیاز به داشتن دکور فروشگاهخاص و چشمگیر پیش از پیش به چشم می آید و نیاز هر فروشگاهی شده است.طراحی و اجرای دکور فروشگاهو ایجاد فضایی هماهنگ و متناسب با نوع کاربری فروشگاه امری بسیار مهم است . نوع دکور مغازهو دکور فروشگاهشما باید به گونه ای باشد که ارائه و معرفی هرچه بهتر محصولات فروشگاه به بهترین شکل برای راحتی در انتخاب بازدیدکنندگان طراحی شده باشد.ما در طراحی دکوراسیون فروشگاهشما آماده هرگونه همکاری از طراحی تا مرحله ساخت و اجرا در محدوده تهران و کرج هستیم.برای دیدن نمونه طراحی دکور فروشگاهبه گالری تصاویر مراجعه فرمائید.

 

طراح دکور فروشگاهی

فروشگاه ها بزرگ لباس که می تواند مجموعه کلی از تمامی لباس ها مردانه زنانه بچه گانه باشد وکه معمولا برند های خاصی همچین فروشگاه دارند و در طراحی فروشگاه لباس برای طراحی باید اول نیاز های کار فرما رو در نظر گرفت و فضا ها رو تفکیک کنیم  و با توجه به ان فضا کارارایی و هارمونی رنگی رو در نظر گرفت و البته طوری طراحی کنیم شود برای اینکه تغییری در فروش و جذب بیشتر مشتری داشته باشند در اقدامی صحیح در کنار سایر تکنیک های بازاریابی و فروش اقدام به تغییر دکوراسیون فروشگاه خود نیز میکنند. که این کار از جنبه های مختلف دارای اهمیت بوده و اثرات بسیار مطلوبی در عملکرد دارد ویترین مغازه اولین نمایی است که مشتری از مغازه و فروشگاه شما می بیند پس باید طوری باشد که جذب شود در همان زمان تصور کیفیت و زیبایی اجناس در ذهنش شکل می گیرد.و کنجکاو شود از داخل فروشگاه دیدن کن

متریال فروشگاه لباس

مشتریان علم معماری و تجربه ای اجرایی است که می توان با استفاده از آن فضای داخل فروشگاه را هم برای مشتریان وهم کار فرما زیبا و جا دار کرد هم برای فروشندگان به فضایی دلنشین و راحت تبدیل نمود و هم مشتریان حس خوبی داشته باشند که به راحتی خرید کنند برای رسیدن به اهدافی همچون کارکرد مناسب، زیبایی بصری، هارمونی فضایی، و تأثیر محیطی و روانی مؤثر و باید طراحی شود که ‎دار و زیبا برای فضای داخلی فروشگاه است. در یک طرح مناسب همه عناصر و اجزاء در نسبت به تاثیرات کیفی و معنایی که به فضا اعمال می کنند براین اساس، موفقیت هر طرح بستگی کامل به چگونگی ترکیب عناصر و الگوهایبعدی فضا دارد. و تجربه سالیان دراز کار گروه پایاتک که میتوان مشاوره و اجرا را به انها واگذار کرد.

تماس با ما

شمارشگر بازدیدها

امروز21
دیروز321
هفته1974
ماه6977
کل بازدیدها326205
جهت عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر اقدام نمایید
نام و نام خانوادگی
ورودی نامعتبر
ایمیل (*)
ورودی نامعتبر
تلفن همراه
ورودی نامعتبر
استان
ورودی نامعتبر
شهر
ورودی نامعتبر

اطلاعات تماس

  دفتر طراحی: تهران یوسف آباد خیابان ابن سینا نبش کوچه شرافت ساختمان آفتاب ط ۵ واحد ۵۰۳

  85 94 55 88  _ 021

دفتر کارخانه: کرج سه راه رجایی شهر ساختمان ارکید واحد۱۰

     56 49 48 34 - 026

     2 184 164 - 0912

    info[at]payatechgroup.com