نام کامل:احسان سید اخوان,نام مستعار:گروه فنی مهندسی پایاتک.آدرس سایت:www.payatechgroup.com.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

مقالات

چگونه شرکت معتبر برای انجام پروژه طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک های زیبایی و درمانی انتخاب کنید؟

اولین و مهم ترین مرحله ای که در پروسه ی طراحی دکوراسیون خانه یا محل کار وجود دارد، این است که تصمیم بگیرید پروژه ی طراحی توسط خود شما انجام شود و یا اینکه کار طراحی را به افراد با تجربه و دارای سوابق اجرایی در این زمینه و شرکت های طراحی دکوراسیون بسپارید. هر یک از این دو مزایا و معایبی دارد که بهتر است قبل از انجام پروژه حتما در مورد آن ها تحقیق و فکر نموده تا در نهایت بهترین انتخاب و تصمیم را داشته باشید. در صورتی که شما بخواهید برای انجام پروژه از شرکت های فعال در این زمینه کمک بگیرید، قطعا یک سوال بسیار مهم برایتان پیش می آید که کدام شرکت می تواند بهترین طرح و کیفیت را ارائه بدهد و برای انتخاب شرکت مناسب برای طراحی دکوراسیون چه مواردی را باید در نظر بگیرید؟

با توجه به اینکه شرکت ها و افراد زیادی در این عرصه فعالیت دارند؛ این موضوع باعث می شود انتخاب بین آن ها برای شما سخت تر شود و به همین دلیل بهتر است از قبل در مورد آن ها تحقیق و بررسی کنید تا انتخابی مناسب داشته باشید. یکی از منابعی که می توانید از طریق آن به این اطلاعات دست یابید، اینترنت می باشد. می توانید به وب سایت برخی از شرکت های طراحی دکوراسیون داخلی مراجعه نمایید و علاوه بر مطالعه ی سوابق آن ها، برخی از پروژه های اجرا شده را نیز در قالب عکس مشاهده کنید. البته ضروری است که از قبل بدانید که به طور کلی برای این انتخابچه معیار هایی را باید مد نظر قرار دهید. برای اگاهی از معیارها و نکات لازم مطالعه ی ادامه ی این مقاله از سری مقالات تخصصی سایت پایاتک را به شما پیشنهاد می نماییم.

چگونه شرکت معتبر برای انجام پروژه طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک های زیبایی و درمانی انتخاب کنید؟

 نکات مهم برای انتخاب شرکت طراحی دکوراسیون داخلی معتبر

همان طور که می دانید برای انجام یک پروژه ی طراحی و دیزاین دکور داخلی باید مراحل مختلفی را انجام دهید، از جمله انتخاب و خرید متریال ها و ابزارهای مناسب، خرید وسایل و لوازم مهم و اصلی، تهیه ی وسایل دکوری و تزیینات، تامین کلیه ی تجهیزات لازم برای دیزاین حرفه ای، آگاهی از قوانین و اصول چیدمان صحیح و همچنین تکنیک های نورپردازی محیطی و موضعی و ...

تامین نمودن این موارد، نیازمند داشتن اطلاعات کافی و تخصصی در زمینه ی طراحی دکوراسیون می باشد و بر این اساس مجموعه یا شرکتی که برای برون سپاری پروژه انتخاب می نمایید، باید بتواند نیاز های شما از تغییر دکوراسیون محیط را برطرف نموده و با ارائه ی طرحی مناسب و حرفه ای آنچه مد نظر شما می باشد را پیاده سازی نماید.

یک شر کت طراحی دکوراسیون باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

-          برخورداری از اعتبار، سوابق کاری اجرایی قابل قبول، نمونه کارهای قابل ارائه به مشتریان

-          توانایی ارزیابی محیط: اولین تخصصی که یک طراح دکوراسیون باید از آن بهره مند باشد، این است که بتواند محیط منزل یا محل کار شما را به درستی ارزیابی کرده و با توجه به اطلاعاتی که شما در مورد سلیقه ی خودتان در اختیار او قرار می دهید، بهترین طرح را به شما پیشنهاد دهد.

-          تامین مواد اولیه با کیفیت ضمن صرفه جویی در هزینه ها: پس از ارزیابی محیط،شرکت طراحی دکوراسیون باید بتواند متناسب با بودجه ی کارفرما، مواد اولیه و متریال های مورد نیاز را تهیه کرده و به مسئله ی کیفیت و استاندارد بدن آن ها توجه داشته باشد.

-          بهینه سازی و تعدیل هزینه های جاری پروژه: پارامتر هزینه برای افراد بسیاری دارای اهمیت می باشد، اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید بهتر است به شرکت های طراحی دکوراسیونی مراجعه کنید که بتوانند با قیمتی مناسب، دکوراسیون ایده آل شما را پیاده سازی نمایند.

-          به کار بردن خلاقیت و ایده های جدید: استفاده از ایده های جدید و خلاقیت در طراحی دکوراسیون خانه یا محل کار از موارد بسیار مهمی است که در ایجاد دکوراسیونی بی نظیر موثر خواهد بود. یک شرکت طراحی دکوراسیون خوب باید توانایی خلق ایده های جدید را داشته باشد و بتواند دکور منحصر به فردی را به شما تحویل بدهد.

در آخر ضمن اینکه امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد اعلام میکنیم که شما عزیزان دریافت خدمات دکوراسیون اداری ،تجاری و دکوراسیون مغازه پایاتک با ما تماس حاصل فرمایید

دکور فروشگاه کیف و کفش

دکوراسیون مغازه کیف و کفش

طراحی داخلی در دنیای امروز یک هنر است که از اهمیت بسیار ویژه ایی برخور دار است. شما با یک طراحی دکوراسیون فوشگاه  ایده آل می توانید هم از تمامی قسمتهای مغازه به نحو احسن استفاده کنید هم اینکه روحی تازه در مغازه ایجاد کنید که همینمسائله باعث آرامش در بیننده ایجاد  می شود و همین نکته می تواند برای دفع یا جذب مشتری مأثر باشد.

ادامه مطلب...

دکوراسیون اتاق کارمندان

دکوراسیون اداری

مدیریت فضا در دکوراسیون داخلی اداری بدان جهت حائز اهمیت است که بهره وری به میزان ارتباط و تعامل کارکنان اداره با یکدیگرو راحتی آنها بستگی دارد. بهمین جهت در محیط های اداری که فضای محدودی در اختیار داریم برای بازدهی مطلوب محیط اجرای نکات اساسی در دکوراسیون اجتناب ناپذیر است.در طراحی دکور اتاق کارمندان  چندین مورد را باید در نظر داشت ، قرار گیری کارمندان در اتاق باید بگونه ای باشد که تقریبا هر فرد آزادی نسبی داشته باشد و احساس راحتی بکند.

ادامه مطلب...

دکور مدرن لوازم خانگی

در دنیا امروز طراحی در علم صنعت نقش به سزایی دارد.یکدکوراسیون  ایده آل بایدطوری  طراحی ومدیریت شودکه علاوه بر اینکه روحی تازه به محیط ببخشد و باعث آرامش شود ،باید از تمامی فضای مورد نیاز به نحو احسن استفاده کرد که همین امر سبب جذب مشتری می شود.طراحی دکوراسیون مغازه لوازم خانگی  اولین مورد مد نظر ویترین مغازه و جایگاه مغازه یا فروشگاه مورد نظر است  که در چه موقعیتی قرار دارد تا طراحی شود می تواند در پاساژ باشد یا به صورت منفرد در خیابان یا کوچه (نبش)قرار گیرد.بسته به نوع قرار گیری آن طراحی می شود.البته ناگفته نماند که این موارد مورد نظر به دکورمدرن لوازم خانگی هم موربوط می باشد.

ویترین مغازه لوازم خانگی

طراحیویترین مغازه از دلایل اصلی جذب مشتری می باشد ویترین باید طوری طراحی شود که مشتری وقتی در حال دیدن از آن است حس کنجکاوی درش به وجود آورد که به داخل مغازه بیاید.نورپردازی و به کار بردن رنگ های متناسب از عوامل مهم طراحیدکور مغازه لوازم خانگی  می باشد.ویترین مغازه می تواند تمام شیشه باشد که هم فضالی مغازه را بزرگ تر می کند و هم اینکه  جلوه بیشتری به مغازه میدهد یا اینکه نه می توان از ویترین استفاده کرد که بصورت کلاسیک وساده باشد  یا به صورت یک هنر مفهومی کار کرد.در طراحی ویترین مغازه می توان سلیقه باشد ؛همچنین موقعیت قرار گیری مغازه موزد نظر هم تاثیر گذار است که در پاساژ یا در خیایان قرار گرفته باشد .دکور مدرن لوازم خانگی بسته به نوع موقعیت آن طراحی می شود .ابعاد مغازه یکی از عواملی است که در نوع انتخاب متریال و رنگ مهم می باشد.زیرا یک رنگ مناسب می توان به وسعت مغازه موجوذ بی افزاید.

مغازه لوازم خانگی

طراحیدکوراسیون فروشگاه لوازم خانگی  از اهمیت ویژه ایی برخور دار است.یکی از نکات  حائز اهمیت این است که از نور پردازی درست وصحیح استفاده کنیم به طوری که هم چشم گیر باشد و هم کالا های مورد نظر را به صورت لوکس به نمایش بگذارد .زیرا مشتری در مغازه ایی که میزان روشنایی متناسب دارد بهتر تصمیم می گیرد تا جایی که نور کم باعث عدم دید مشتری شود و همین امر باعث می شود که اشتیاق خرید را کم کند.مدیریت چیدمان در طراحی دکور باید طوری باشد که کلا بر اساس نوع برند چیده شود طوری که مشتری در مسیر رفت وآمد تمامی اجناس را مشاهده کرده ،اگه مغازه یا فروشگاه مورد نظر فضایی بیشتری داشته باشد می تواند درب خروج و ورود طراحی کرد و اگر هم دارای فضای محدود بود باید چیدمان طوری باشد که مسیر رفت آمد مشتری از ورود به خروج حالات دوران (گردش) داشته باشد. البته باز بنا به فضای مورد نظر می تواند طوری دیگر طراحی کرد.(دکور مغازه لوازم خانگی)

طراحی لوازم خانگی

برای داشتن یم طراحی لوازم خانگی ایده آل باید از یک طراحی مجرب برخور دار بورد.گروه پایاتک این امکان را به شما میدهد که با بهترین و ایده آل ترین طراحی متد روز دنیا را به شما عرضه نماید.گروه پایاتک این تضمین را به شما می دهد که در تمای طول اجرا پروژه شما را در تمامی مراحل کار در جریان خواهیم گذاشت.برای دیدن نمونه عکس دکوراسیون مغازه لوازم خانگی به گالری تصاویر مراجعه کنید. مطمئن باشید تمام تصاویر واقعیت های مذکور را به نمایش می گذارد. گروه معماران پایاتک این تضمین را به شما می دهند که با بهترین  مدیریت  مجرب و مدرن ترین طراحی  روز که در هیچ جا قابل مشاهده نیست.به شما ارایه دهد.

دکوراسیون آرایشگاه زنانه

انتخاب طراحی ایده آل در دکوراسیون آرایشگاه زنانه نقش مهمی در مدیریت صحیح انجام کارها و ایجاد یک فضای زیبا و دل انگیز است.نکته قابل توجه برای طراحی دکوراسیون زنانه و سالن های زیبایی اصول صحیح چیدمان مکان برای انجام صحیح کارهای آرایشگر و انتخاب دکور شیک برای رضایت و جذب مشتری اهمیت دارد.چیدمان دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه باید طوری مدیریت و جاگذاری شود که حضور مشتری در سالن ایجاد محیط گنگ نباشد و مشتری خود برای فضای اختصاصی خود تصمیم بگیرد و همچنین می توان از چینش تجهیزات اضافی خوداری نمود.همچنین مسیر رفت آمد در سالن طوری باشد که به راحتی و به نقطه کور منتهی نشود این عمل نشان ضعف دکور نامناسب است.و همین طور ورودی درب می تون طوری باشد که به روی سالن اصلی باز نشود البته بسته به نوع پلان دارد.

رنگ در دکوراسیون آرایشگاه زنانه

تأثیر گذاری ترکیب رنگ در دکور آرایشگاه زنانه  توجه ویژه به نور پردازی به خصوص در نقاط کم رنگ تر است زیرا نور کم در کار مشتری بسیار تأثیر گذار بوده است و سعی می شود با حداقل استفاده از لوازم روشنایی و انعکاس آن با آینه ها برای زیبا سازی روشنایی استفاده شود.در طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه مواردی همچون کوتاهی مو؛اصلاح ابرو وصورت؛مانیکور پدیکور؛رنگ مو؛و....انجام می شود که از دقت بالایی برخور دار است لذا باید از طور طبیعی یا مصنوعی(نورپردازی )برخور دار باشد.نور پردازی سقف را می توان به صورت هالوژن در سقف یه مواردی دیگر بسته به نوع سلیقه مشتری  استفاده کرد.هماهنگی رنگ و نورپردازی از عوامل مهم است که باید مورد بررسی قرار داد.مهمولا از رنگ سفید بیشتر آرایشگاه ها استفاده می شود.رنگ سفید جزو رنگ هی خنثی می باشد که هم باعث وسعت فضای مورد نظر می شود هم قابل ادغام با هر رنگ گرمی مانند سفید صورتی زردو... است

چیدمان دکوراسیون آرایشگاه زنانه

دکوراسیون آرایشگاه زنانه

تابلو در دکوراسیون  داخلی آرایشگاه زنانه نقش به سزایی دارد اهمیت تابلو بر روی دیوار برای از بین بردن محیطی یکنواخت برای مشتری و همچنین نمونه کارهایی برای جذب مشتری می باشد. استفاده از رنگ های چشم گیر می تواند فضای زیبایی را برای انتظار مشتری فراهم نماید همچنین می توان از رنگ برند های معتبر در دکور برای ارائه محصولاات و خدمات استفاده کرد .رنگ در طراحی دکور آرایشگاه زنانه نقش بسزایی دارد از جمله اهمیت آن کنار متریال مورد نظر است باید طوری ادغام کرد تا برای مشتری فضای کسل کننده و نا آرام ایجاد نکند .مبلمان در آرایشگاه نقش به سزایی دارد .چیدمان صحیح آن برای مشتری که در حال انتظار نوبت خود است باید بصورت چیده شود که مشتری مشرف به بقیه دکور ها باشد. و هوچنین صندوق باید طوری طراحی شود که رو به روی درب ورودی باشد در نقطه کور قرار نگیرد.ما می توانیم با کمترین  فضا بهترین و مدرن ترین طراحی دکوراسیون داخلی ممکن را برای شما ارایه دهیم.شرکت دکوراسیون پایاتک با داشتن ایده هایی نو و کارامد بهترین طراحی و اجرا را در کرج و تهران برای شما به انجام میرساند.

تماس با ما

شمارشگر بازدیدها

امروز6712
دیروز164
هفته7040
ماه12065
کل بازدیدها339866
جهت عضویت در خبرنامه از طریق فرم زیر اقدام نمایید
نام و نام خانوادگی
ورودی نامعتبر
ایمیل (*)
ورودی نامعتبر
تلفن همراه
ورودی نامعتبر
استان
ورودی نامعتبر
شهر
ورودی نامعتبر

اطلاعات تماس

  دفتر طراحی: تهران یوسف آباد خیابان ابن سینا نبش کوچه شرافت ساختمان آفتاب ط ۵ واحد ۵۰۳

  85 94 55 88  _ 021

دفتر کارخانه: کرج سه راه رجایی شهر ساختمان ارکید واحد۱۰

     56 49 48 34 - 026

     2 184 164 - 0912

    info[at]payatechgroup.com